top of page
6 Senses International starptautisks bērnudārzs 

STARPTAUTISKS BĒRNUDĀRZS MEŽAPARKĀ

6 Senses International starptautisks bērnudārzs 

Skolas misija un mērķi

Pirmsskolas misija ir radoša izglītības kopiena, kuras mērķis ir nodrošināt augstākās kvalitātes pirmsskolas izglītību Mēs virzām izglītojamus:

 • Attīstīt patstāvības prasmes;

 • Attīstīt sociālās prasmes;

 • Attīstīt kognitīvās prasmes;

 • Apgūt kritisko domāšanu;

 • Nebaidieties uzdot jautājumus;

 • Būt pārliecinātam par to, ko viņš/viņa dara;

 • Kļūt par atbildīgiem gan savas tautas, gan pasaules pilsoņiem;

 • Cienīt citus un sevi;

 • Zināt savas tiesības un pienākumus

 • Apgūt 21. Gadsimtā nepieciešamas kompetences.

Mācību programma

6 Senses International pirmsskolā bērns tiek izglītots konsekventi un dabiski, ņemot vērā vecuma posmu īpatnības un bērna personiskās īpašības/spējas, un mūsu izglītības programmas tēmas, lai arī dažkārt izklausās sarežģītas, patiesībā ir interesantas un bērniem lieliski saprotamas. Kontekstuālā izglītība visas tēmas saista savā starpā, tādējādi padarot tās jēgpilnas, turklāt programma bagātina ne tikai ar akadēmiskiem un radošiem uzdevumiem, bet arī ar emocionālās inteliģences un vērtību attīstību. Priecājamies katru dienu redzēt, ka "6 Senses" bērni izbauda bērnību, ​​pētot dažādas tēmas, iepazīstot savus draugus un sevi.

Mūsu mācību programma ir balstīta uz International Primary curriculum programmu (IPC), kuras pamatā ir četri galvenie mērķi: palīdzēt bērniem apgūt mācību priekšmeta zināšanas, prasmes un izpratni, kas nepieciešama, lai apzinātos apkārtējo pasauli; palīdzēt bērniem attīstīt personīgās prasmes, kas nepieciešamas, lai visas dzīves garumā aktīvi iesaistītos pasaules dzīvē; palīdzēt bērniem attīstīt starptautisku domāšanu līdzās viņu tautības apziņai; veikt katru no tiem tādā veidā, kas ņem vērā jaunākos pētījumus par to, kā bērni mācās un kā viņus var mudināt mācīties mūža garumā. ​ Visa pamatā ir skaidri definēti mācību standarti, kuros izklāstīts priekšmets, personīgās un starptautiskās zināšanas, prasmes un izpratne, kas bērniem nepieciešamas dažādos pirmsskolas dzīves posmos.

6 Senses International starptautisks bērnudārzs 
6 Senses International starptautisks bērnudārzs 

Ikdienas aktivitates

Katru nedēļu aktivitātes starptautiskajā bērnudārzā 6 Senses iekļauj sekojošos centriņus:

MATEMĀTIKA Matemātika un problēmu risināšana ir integrēta katru dienu ​MŪZIKA: Nedēļas dziesma; Mūzikas skaņdarbu klausīšanās; Mācīšanās par komponistiem, žanriem, instrumentiem; DEJA: Motoriskās prasmes, koordinācija un kustības SPORTS: Ikdienas vingrošana klasē Sporta nodarbības reizi nedēļā Spēles brīvā dabā GATAVOŠANA: Ievads pārtikā un tā gatavošanā Izmantojot zināšanas par mērīšanu, skaitļiem, maņu prasmēm TEMATISKAS MĀCĪBAS: Mēs dodamies ekskursijās, kuru laikā bērni pēta klasē apgūtās vielas praktisko pusi. Apmeklējam dažādus muzejus, izstādes, parkus un pasākumus. Pie mums nāk viesi - profesionāļi, kuri var pastāstīt par savu pieredzi tajā jomā, kuru attiecīgajā brīdī apgūstam. RAKSTSPRĀTĪBA: Lasītprasmes un vārdu krājuma veidošana D.E.A.R. Time – Drop Everything and Read daily! (lasi katru dienu) Rakstīšanas uzdevumi EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE: Kimochis programma – emociju apguve DABASZINĀTNES: Programma "Katrs bērns ir zinātnieks". Nedēļas sensorais galds Nedēļas Eksperiments TEHNOLOĢIJA: Lietišķās tehnoloģijas Tehnoloģiju izmantošana zināšanu iegūšanai: video, PPT prezentācijas utt. Mākslas nedēļas, rokdarbi, glezniecība (teorija un prakse): iepazīšanās ar slaveniem māksliniekiem un viņu mākslas darbiem, mākslas darbu gleznošana; mākslas terminu apguve (portrets, autoportrets, ainava utt.)

Emocionālā inteliģence jeb prasme saprast un izpaust emocijas

Savu jūtu izpratne, prasme “lasīt” citu jūtas, spēja strādāt individuāli un grupās, spēja risināt problēmas un kritiski domāt ir būtiskas prasmes līdzsvarotai produktīvai dzīvei. Tāpat kā citas prasmes, arī šī tiek apgūta, pie tās strādājot un piedzīvojot labo praksi.

 

6 Senses International Preschool izmanto Kimochis Early Childhood mācību programmu, kas ir izstrādāta, lai sniegtu bērniem zināšanas, prasmes un attieksmi, kas viņiem nepieciešama, lai atpazītu un pārvaldītu savas emocijas, demonstrētu rūpes un rūppēties par citiem, izveidotu pozitīvas attiecības, pieņemtu atbildīgus lēmumus un konstruktīvi risinātu sarežģītas situācijas. .

 

Kimochis agrīnās bērnības mācību programmas galvenie principi ir:

 • esi laipns un dod savam draugam otru iespēju;

 • esi drosmīgs un izlabo, ja izdarījis slikti;

 • lieto laipnus, nevis aizskarošus vārdus;

 • sagaidīt labāko.

Emocionālā inteliģence jeb prasme saprast un izpaust emocijas
MŪSU VĒRTĪBAS

MŪSU VĒRTĪBAS

Empātija

Es jūtu to, ko jūt otrs!

Radošums

Man ir tik daudz domu!

Zinātkāre

Es gribu uzzināt vairāk!

Cieņa

Esmu pieklājīga un draudzīga

Neatlaidība

Es pabeidzu iesākto. Es nepadodos!

Pateicība

Es esmu pateicīgs!

Sirsnība

Esmu godīgs un godīgs pret sevi un citiem.

Tolerance

Es pieņemu citus tādus, kādi viņi ir.

Entuziasms

Man viss ir interesanti!

Neatkarība

Domāju un strādāju pati!

Sadarbība

Iemācieties spēlēt un strādāt kopā ar citiem!

Pārliecība

Es domāju, ka varu visu!

bottom of page